„Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. BUDOWA, EKSPLOATACJA, REMONT TWOJEGO OBIEKTU” już 10 października 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Garwolinie!

🔹 Tego dnia w godzinach 14.00 – 18.00 wszyscy zainteresowani różnymi aspektami procesu inwestycyjnego będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących budowy, remontu czy eksploatacji obiektów budowlanych.

🔹 Nasi eksperci – doświadczeni inżynierowie różnych specjalności – będą udzielać porad dotyczących szeroko rozumianego procesu inwestycyjnego, m.in.: remontów, procedur prawnych związanych z budową domu i zakupem działki, wyboru kierownika budowy itp.

🔹 Organizatorem wydarzenia jest: Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

🔹 Patronat honorowy nad akcją objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska Izba Inżynierów Budownictwa oraz Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki.