LXVIII Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego

Informujemy, że dnia 30 listopada 2023 r. o godz. 15.00 odbędzie się LXVIII Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego.

1. Proponowany porządek obrad:
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
  3. Przedstawienie informacji o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Garwolińskiego za rok szkolny 2022/2023.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Garwolinie.
  5. Podjęcie uchwały zmianiającej uchwałę w sprawie określenia zadań realizowanych przez Powiat Garwoliński oraz podziału środków finansowych otrzymanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat na rok 2024 za usuwanie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających na obszarze powiatu garwolińskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i parkowanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu obowiązujących w Powiecie Garwolińskim w 2024 roku.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego na lata 2023 – 2036.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2023.
  11. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  12. Sprawy różne.