LXXIII Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego

Proponowany porządek obrad

1. Przyjęcie protokołów z poprzednich Sesji (Protokół Nr LXXI/2024 z dn. 31 stycznia 2024 r. oraz Protokół Nr LXXII/2024 z dn. 7 lutego 2024 r.).
  2. Informacja o działalności Rady Społecznej SPZOZ w Garwolinie w 2023 r.
  3. Sprawozdanie Starosty Powiatu Garwolińskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w 2023 r.
  4. Sprawozdanie z działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Miętnem w 2023 r.
  5. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Garwolinie w 2023 r.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań realizowanych przez Powiat Garwoliński w 2024 roku oraz podziału środków finansowych otrzymanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  7. Informacja o dostępności do poradni i badań specjalistycznych w SPZOZ Garwolin.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie.
  9. Sprawozdanie z działalności Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Garwolińskiego w 2023 r.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zasad udzielania dotacji celowej spółkom wodnym, trybu postępowania w sprawie udzielania dotacji i sposobu jej rozliczania.
  11. Sprawozdanie z działalności Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Garwolinie w 2023 r.
  12. Informacja o wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Garwoliński.
  13. Informacja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie o stanie bezpieczeństwa Powiatu Garwolińskiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej w 2023 r.
  14. Informacja Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Powiatu Garwolińskiego w 2023 r.
  15. Ocena stanu bezpieczeństwa na drogach powiatowych w 2023 r.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego na lata 2024-2037.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2024.
  18. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  19. Sprawy różne.