Wręczenie stypendiów i nagród sportowych

W piątek 22 marca odbyło się wręczenie stypendiów i nagród sportowych za wysokie osiągnięcia zawodników z powiatu garwolińskiego. W uroczystości udział wzięli Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki, Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Marek Ziędalski, Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego Waldemar Trzaskowski oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Justyna Maszkiewicz.

Stypendia sportowe zostały przyznane dla 57 zawodników w 5 dyscyplinach sportowych: pływanie, tenis stołowy, lekkoatletyka, taekwondo i karate. Zarząd Powiatu Garwolińskiego przyznał również 18 nagród sportowych – 3 dla trenerów oraz 15 dla zawodników. Nagrody zostały przyznane w dyscyplinach takich jak szermierka na wózku, siatkówka, badminton, karate i tenis stołowy.

-Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom, wychowawcom, trenerom i opiekunom. Bez Państwa zaangażowania młodym ludziom byłoby trudniej realizować swoje pasje. Reprezentujecie nie tylko siebie, ale także swoje miasto i powiat. Stypendium jest formą naszego podziękowania za Wasz wysiłek – mówił Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki.

Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy! 👏👏