Życzenia Dzień Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa

wszystkim SOŁTYSOM i RADOM SOŁECKIM
z Powiatu Garwolińskiego składamy najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów w działalności sołeckiej, a także jak najlepszej współpracy z Mieszkańcami.

Dzisiejsze święto jest okazją do wyrażenia szacunku dla Państwa zaangażowania w tę jakże ważną służbę. Mają Państwo wielki udział, w tym, że nasz region rozwija się, że jest miejscem różnorodnych, cennych inicjatyw i pogłębiania międzyludzkich więzi.

Życzymy wielu sił w pełnieniu wyjątkowej misji. Niech wkładane w nią poświęcenie zostanie nagrodzone adekwatnym społecznym szacunkiem i osobistą satysfakcją.

Niech Wasze Wsie pięknieją i rozwijają się pod względem infrastruktury i kultury, niech urzeczywistniają się nowe zamierzenia służące pomyślności Mieszkańców.

Starosta Powiatu Garwolińskiego
Mirosław Walicki