Kolejna powiatowa inwestycja w tym roku

umowaLOGarwolin2015

W dniu 12 maja 2015r w Starostwie Powiatowym w Garwolinie została podpisana umowa na remont boisk oraz wykonanie terenowych urządzeń sportowych przy Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie ul. Długa 35.

Wykonawcą inwestycji jest firma ANH Dzięcioł Stanisław, posiadająca wieloletnie doświadczenie w realizacji obiektów sportowych.

W imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego umowę podpisali Starosta Garwoliński Marek Chciałowski oraz Wicestarosta Urszula Zadrożna.

Zakres zadania obejmuje:

• rozebranie istniejącej i wykonanie nowej syntetycznej nawierzchni sportowej,
  • remont piłkochwytów,
  • wymianę urządzeń wyposażenia boisk,
  • montaż terenowych urządzeń sportowych: zestaw biegacz i orbitek, zestaw wyciąg i krzesło, zestaw prasa i wioślarz.

Wartość inwestycji wynosi 298.886,40 zł. brutto w tym dofinansowanie 33% przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Mazowieckiego na rok 2015.