Powstanie nowe boisko

Powstanie nowe boisko

Powiat Garwoliński inwestuje w sport. Powstanie nowe boisko przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie.

16 marca 2016 roku w Starostwie Powiatowym w Garwolinie została podpisana umowa na wykonanie zadania pn. Remont boiska sportowego wraz z wykonaniem terenowych urządzeń sportowych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie.

Wykonawcą wyłonionym w trybie przetargu nieograniczonego została firma „RAD-BUD” Wiesław Radziejowski z/s w Radomiu Ul. Kozienicka 88.

W imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego umowę podpisali Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski oraz Wicestarosta Urszula Zadrożna przy kontrasygnacie Zastępy Skarbnika Agnieszki Braun.

Obecne boisko znajdujące się przy sali gimnastycznej posiada nawierzchnię asfaltową oraz nie spełnia podstawowych wymogów bezpieczeństwa i prowadzenia zajęć sportowych.

Nowe boisko zlokalizowane będzie w miejscu istniejącego i zostanie ono powiększone. W skład nowego boiska o nawierzchni syntetycznej o wymiarach 24,00m x 44,50m, wchodzą: boisko do piłki ręcznej 22,00 x 44,00 m, boisko do siatkówki 9,00 x 18,00 m, boisko do tenisa ziemnego oraz dwa boiska do koszykówki.

W ramach zadania zostanie wykonana również siłownia zewnętrzna.

Wartość inwestycji wynosi 358.886,52 zł. brutto.

Termin realizacji inwestycji upływa w dniu 30 lipca 2016r.