Przejdź do treści

Wykaz stowarzyszeń kultury fizycznej z terenu powiatu garwolińskiego zarejestrowanych w ewidencji prowadzonej przez Starostę

Drukuj
Lp. Nazwa Sekcje sportowe w klubach sportowych Siedziba
1. UKS „Promnik” przy SP w Gończycach koszykówka, siatkówka, unihoc, piłka ręczna, tenis stołowy, piłka nożna, lekka atletyka, ringo Szkoła Podstawowa w Gończycach 
08 – 460 Sobolew
2. Parafialny KS „Szafir” w Gończycach piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis stołowy, podnoszenie ciężarów, szachy Gończyce 57 A 
08 – 460 Sobolew
3. UKS przy SP im. R. Traugutta w Żelechowie lekka atletyka, tenis stołowy Szkoła Podstawowa w Żelechowie 
08 – 430 Żelechów
4. Uczniowski Klub Sportowy "BASKET 2012" organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkoły, udział w imprezach sportowych, współzawodnictwo sportowe ul. Staszica 11 
08 – 400 Garwolin
5. UKS „Błyskawica” przy SP w Łąkach piłka nożna Szkoła Podstawowa w Łąkach 
08 – 404 Górzno
6. ULKS "Ekonomik" przy ZS w Garwolinie lekka atletyka, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy, pływanie, narciarstwo, gimnastyka, łyżwiarstwo Zespół Szkół w Garwolinie ul. Kościuszki 53 
08 – 400 Garwolin
7. UKS „Wilki” przy SP w Brzuskowoli lekka atletyka, piłka nożna, tenis stołowy Szkoła Podstawowa w Brzuskowoli 
08 –412 Borowie
8. UKS „Orlik” przy SP w Wilkowyi tenis stołowy, bieg na orientację, lekka atletyka, piłka nożna, koszykówka Szkoła Podstawowa w Wilkowyi 
08 – 410 Wola Rębkowska
9. UKS „Rudy” przy SP w Rudzie Talubskiej piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Rudzie Talubskiej 
08 – 400 Garwolin
10. UKS „Smyk” przy SP Nr 5 w Garwolinie (Badmintonowy) badminton, ringo Szkoła Podstawowa Nr 5 w Garwolinie ul. Korczaka 10 
08 – 400 Garwolin
11. Badmintonowy UKS „Dwójka” przy SP Nr 2 w Garwolinie badminton Szkoła Podstawowa Nr 2 w Garwolinie ul. Al. Legionów 21 
08 – 400 Garwolin
12. UKS przy SP w Trąbkach piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Trąbkach 
08 – 440 Pilawa
13. UKS przy SP w Pilawie lekka atletyka, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Pilawie 
08 – 440 Pilawa
14. UKS „Okrzejka” przy SP w Godziszu piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Godziszu 
08 – 460 Sobolew
15. Siatkarski UKS „Piątka” przy SP Nr 5 w Garwolinie unihokej, piłka ręczna, piłka koszykowa, piłka nożna, piłka siatkowa Szkoła Podstawowa Nr 5 w Garwolinie ul. Korczaka 10 
08 – 400 Garwolin
16. UKS „Promyk” przy SP w Sobolewie piłka nożna, tenis stołowy, piłka koszykowa, gimnastyka Szkoła Podstawowa w Sobolewie 
08 – 460 Sobolew
17. Szkolny Ludowy Klub Sportowy „Sokół” przy SP w Sokole piłka nożna, piłka koszykowa, lekka atletyka, piłka siatkowa, tenis stołowy Szkoła Podstawowa w Sokole 
08-460 Sobolew
18. Klub Sportowy "SET" w Górznie piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, popularyzacja zdrowego stylu życia Górzno 127
08 – 404 Górzno
19. UKS „Stromberg” przy SP w Głoskowie piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Głoskowie 
08 – 412 Borowie
20. LUKS „Drakon” przy SP w Górznie piłka ręczna, piłka nożna, unihokej, tenis stołowy, piłka siatkowa Szkoła Podstawowa w Górznie 
08 – 404 Górzno
21. UKS „Sokół” przy SP w Samorządkach biegi na orientację Szkoła Podstawowa w Samorządkach 
08 – 404 Górzno
22. UKS „Błyskawica” przy SP w Woli Władysławowskiej piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej 
08 – 410 Wola Rębkowska
23. Wiejski Klub Sportowy „PUZNÓW” celem działalności Klubu jest krzewienie, popularyzacja, rozwój i stałe podnoszenie poziomu sportowego wśród dzieci, młodzieży a także dorosłych, stwarzanie warunków do uprawiania sportu oraz wychowywanie przez kulturę fizyczną Prezes Mariusz Zadrożny
Stary Puznów 36 08-400 Garwolin
24. UKS przy SP w Rębkowie piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Rębkowie 
08 – 410 Wola Rębkowska
25. UKS „Tęcza” przy SP w Zgórzu piłka nożna, piłka siatkowa Szkoła Podstawowa w Zgórzu 
08 – 420 Miastków Kościelny
26. UKS „Olimp” przy Gimn. Nr 1 w Garwolinie piłka koszykowa, piłka siatkowa, unihokej Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Garwolinie ul. Al. Żwirki i Wigury 16
08 – 400 Garwolin
27. ULKS „Wilga” przy Gimn, w Miastkowie Kościelnym piłka nożna, lekka atletyka, piłka siatkowa, unihokej Publiczne Gimnazjum w Miastkowie Kościelnym 
08 – 420 Miastków Kościelny
28. UKS „Tygrysy” przy SP w Woli Starogrodzkiej piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Woli Starogrodzkiej 
08 – 441 Parysów
29. UKS „Bartosz” przy ZS w Sobolewie piłka koszykowa, lekka atletyka, piłka nożna, rekreacja ruchowa Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie ul. Kościuszki 15 
08 – 460 Sobolew
30. UKS „Skrzat” przy ZS Nr 1 w Łaskarzewie piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Zespół Szkół Nr 1 w Łaskarzewie ul. Alejowa 23 
08 – 450 Łaskarzew
31. UKS „Miś” przy ZS w Michałówce piłka nożna, piłka ręczna, lekka atletyka, piłka koszykowa, Unihoc Zespół Szkół w Michałówce 
08 – 400 Garwolin
32. ULKS „Start” przy SP w Maciejowicach piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Maciejowicach 
08 – 480 Maciejowice
33. ULKS „Orzeł” przy ZS w Parysowie piłka siatkowa, piłka nożna, lekka atletyka Zespół Szkół w Parysowie 
08-441 Parysów
34. ULKS „Promyk” przy SP w Samogoszczy piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Samogoszczy 
08 – 480 Maciejowice
35. ULKS „Słoneczni” przy Gimn. w Samogoszczy piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Publiczne Gimnazjum w Samogoszczy 
08 – 480 Maciejowice
36. Parafialny KS w Górkach piłka nożna Parafia Górki 
08 – 400 Garwolin
37. Międzyszkolny Gimnastyczno - Taneczny UKS „NO NAME” przy ZS Nr 5 w Garwolinie gimnastyka, taniec Zespół Szkół Nr 5 w Garwolinie ul. Korczaka 10 
08 – 400 Garwolin
38. Parafialny KS „Michael” w Górkach piłka nożna Parafia Górki 
08 – 400 Garwolin
39. UKS „Skorpion” przy SP w Chotyni piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Chotyni 
08 – 460 Sobolew
40. LUKS „Kobra” przy Gimn. w Górznie piłka nożna, tenis stołowy Publiczne Gimnazjum w Górznie 
08 – 404 Górzno
41. Uczniowski Klub Kolarski „UKK - Garwolin” w Garwolinie kolarstwo ul. Wolna 13 
08 – 400 Garwolin
42.  Gminny Ludowy Klub Sportowy„Orzeł” Unin w Uninie piłka nożna   Unin 68 
08 – 400 Garwolin
43. UKS „Lider” przy Gimn. w Woli Rębkowskiej piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Publiczne Gimnazjum w Woli Rębkowskiej 
08 – 410 Wola Rębkowska
44. UKS „Gocław” przy SP w Gocławiu piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Gocławiu 
08 – 440 Pilawa
45. UKS ”Delfin” w Garwolinie pływanie Pływalnia Garwolanka ul. Olimpijska 5 08-400 Garwolin
46. UKS „Jastrzębie” przy SP w Borowiu lekka atletyka, piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, tenis stołowy Szkoła Podstawowa w Borowiu 
08 – 412 Borowie
47. UKS „Pantera” przy Gimn. w Borowiu lekka atletyka, piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, tenis stołowy Publiczne Gimnazjum w Borowiu 
08 – 412 Borowie
48. Uczniowski Klub Tenisowy „Garwolin 2012" w Garwolinie tenis ziemny ul. Olimpijska 8 
08 – 400 Garwolin
49. UKS „Lider” przy ZS Nr 2 w Łaskarzewie piłka siatkowa, lekka atletyka, mini piłka siatkowa Zespół Szkół Nr 2 w Łaskarzewie ul. Kolejowa 13 
08 – 450 Łaskarzew
50. UKS „Tornado” w Woli Rębkowskiej piłka nożna Wola Rębkowska 81 
08 – 410 Wola Rębkowska
51. UKS „Hetman – Sulbiny” w Sulbinach piłka nożna Sulbiny 88 
08 – 400 Garwolin
52. UKS „Dąbrówka” przy SP w Dąbrowie piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Szkoła Podstawowa w Dąbrowie 
08 – 450 Łaskarzew
53. UKS „Okrzejka” przy ZS w Życzynie piłka koszykowa, piłka nożna Zespół Szkół w Życzynie 
08 – 455 Trojanów
54. Międzyszkolny Klub Sportowy badminton Zespół Szkół w Garwolinie ul. Długa 35 
08 – 400 Garwolin
55. Klub Strzelectwa Sportowego „Interdruk – Garwolin” strzelectwo sportowe ul. Kościuszki 22 
08 – 400 Garwolin
56. UKS „Orły” piłka nożna Szkoła Podstawowa w Iwowem 
08 – 412 Borowie
57. Gminny ULKS „Zryw” piłka nożna ul. Onufrego Błachnik 1 
08 – 460 Sobolew
58. Maciejowicki Klub Rekreacyjno–Sportowy „Wisła” piłka nożna Gminny Ośrodek Sportu 
ul. Łaskarzewska 
08 – 480 Maciejowice
59. UKS „Lelewel” piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa Liceum Ogólnokształcące w Żelechowie 
ul. Szkolna 3 
08 – 430 Żelechów
60. Gminny Ludowy Klub Sportowy „ORZEŁ” Unin podstawowym celem działania Klubu jest rozwój i popularyzacja piłki nożnej oraz uczestnictwo w rozgrywkach ligowych MZPN Prezes Ryszard Mikulski
Unin 68 08-400 Garwolin
61. KS „Olimpia Puznówka” piłka nożna Puznówka 49 
08 – 440 Pilawa
62. Klub Sportowy „Zdrowie” 
w Garwolinie
piłka nożna Sulbiny Górne 30 
08 – 400 Garwolin
63. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Mazurki” 
w Gończycach
piłka siatkowa Publiczne Gimnazjum w Gończycach 
08 – 460 Sobolew
64. Klub Sportowy „Hutnik” Huta Czechy
w Trąbkach
piłka nożna Trąbki 96 
08 – 440 Pilawa
65. Garwolińskie Towarzystwo Siatkówki „Wilga” 
w Garwolinie
piłka siatkowa Al. Żwirki i Wigury 16
08 – 400 Garwolin
66. Klub Sportowy „Wygoda” 
w Wygodzie
piłka nożna Wygoda 76 
08 – 440 Pilawa
67. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe
w Parysowie
piłka nożna, piłka siatkowa, tenis stołowy, organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych ul. Sportowa 2 
08 - 400 Garwolin
68. Ludowy Klub Sportowy „Burza”
w Pilawie
piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, tenis stołowy ul. Spacerowa 5 
08 – 440 Pilawa
69. Uczniowski Klub Sportowy „Kadet”
w Żelechowie
piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, tenis stołowy Publiczne Gimnazjum w Żelechowie
ul. Ogrodowa 3 
08 – 430 Żelechów
70. Ludowy Klub Sportowy „Laguna”
w Starym Miastkowie
piłka nożna Stary Miastków 19 
08 – 420 Miastków Kościelny
71. Uczniowski Klub Sportowy „Zakrzewski”
w Żelechowie
piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, tenis stołowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie 
ul. Piłsudskiego 45, 
08 – 430 Żelechów
72. Klub Sportowy „Puznówka 1996”
w Puznówce
piłka nożna ul. Słoneczna 16, 
Puznówka
08 – 440 Pilawa
73. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Mazowsze”
w Miętnem
piłka nożna, piłka siatkowa, piłka koszykowa, tenis stołowy, inne Zespół Szkół Rolniczych - CKUiP w Miętnem, 
ul. Główna 49, 
Miętne
08 – 400 Garwolin
74. Klub Sportowy „EX - GREM” Wilga
w Zakrzewiu
piłka nożna Zakrzew 47,
08 – 470 Wilga
75. Ludowy Klub Sportowy „VICTORIA” Rębków
w Rębkowie
piłka nożna ul. Młyńska 46,
Rębków
08 – 410 Wola Rębkowska
76. Uczniowski Klub Sportowy „Mechanik” 
w Garwolinie
piłka siatkowa, piłka koszykowa, lekka atyletyka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Garwolinie,
ul. II Armii Wojska Polskiego 20,
08 – 400 Garwolin
77. Uczniowski Klub Sportowy „Tygryski” - Podebłocie
w Podebłociu
piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna Zespół Szkół im. "Dawnych Słowian" w Podebłociu
Podebłocie,
08 – 455 Trojanów
78. Uczniowski Klub Sportowy „GROM”
w Trojanowie
piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, tenis stołowy, lekkoatletyka Zespół Szkół w Trojanowie
08 – 455 Trojanów
79. Uczniowski Klub Sportowy „ORŁY”
w Mariańskim Porzeczu
piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, lekkoatletyka, organizowanie zawodów, imprez sportowych i rekreacyjnych Publiczna Szkoła Podstawowa 
Mariańskie Porzecze
08 – 470 Wilga
80. Uczniowski Klub Sportowy „KAROL”
w Zwoli
tenis stołowy, piłka koszykowa, piłka nożna, lekkoatletyka, imprezy sportowe Publiczna Szkoła Podstawowa 
Zwola 45
08 – 420 Miastków Kościelny
81. Uczniowski Klub Sportowy „LOLEK”
w Brzegach
organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkoły, udział w imprezach sportowych, współzawodnictwo sportowe Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzegach Brzegi 124
08 – 420 Miastków Kościelny
82. Uczniowski Klub Sportowy „TAJFUN”
w Oziemkówce
organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkoły, udział w imprezach sportowych, współzawodnictwo sportowe Oziemkówka 08 – 420 Miastków Kościelny
83. Uczniowski Klub Sportowy „AMUR WILGA”
w Wildze
organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkoły, udział w imprezach sportowych, współzawodnictwo sportowe, organizowanie szkoleń dla zawodników, działaczy, instruktorów

Urząd Gminy, ul. Warszawska 38, 08-470 Wilga

 

84.

 Piłkarskie Stowarzyszenie Sportowe
„KS Sporting Łaskarzew

 

Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu
w szczególności piłki nożnej, organizacja imprez charytatywnych i integracyjnych. Wspieranie młodych talentów piłkarskich, promocja młodych sportowców i ich osiągnięć.

ul. Duży Rynek 31

08-450 Łaskarzew 
85.

Klub Sportowy „SNAJPER” Sośninka

 

Organizowanie działalności sportowej mającej na celu wszechstronny rozwój sprawności fizycznej i umysłowej.
Uczestnictwo w imprezach sportowych na obszarze powiatu garwolińskiego i poza nim.

 

Sośninka 85 A
08-450 Łaskarzew

 
86.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Kometa”
w Maciejowicach

 

Upowszechnianie, propagowanie i rozwój kultury fizycznej. Organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkoły, udział w imprezach sportowych, współzawodnictwo sportowe. Głównymi dyscyplinami są lekka atletyka, gimnastyka, piłka ręczna, piłka siatkowa, piłka nożna.

 
 

ul. Ks. Grzegorza Piramowicza 1A

87.

Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki 4CV Garwolin

  1. Krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania,
  2. upowszechnianie piłki siatkowej jako dyscypliny sportu,
  3. wychowanie dzieci i młodzieży przez kulturę fizyczną i sport,
  4. rozwój i popularyzacja siatkówki,
  5. zapewnienie warunków organizacyjnych i finansowych koniecznych dla uczestnictwa zawodników Stowarzyszenia w rywalizacji sportowej,
  6. rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających rozwojowi siatkówki,
  7. współpraca z władzami samorządowymi,
  8. współudział w konstruowaniu programu rozwoju siatkówki i promowaniu takich inicjatyw

Prezes Krzysztof Kisiel

ul. Słoneczna 24 08-400 Garwolin

88.

Klub Sportowy „Wilk Wilkowyja”

  1. Rozwijanie różnych form kultury fizycznej,
  2. Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych

Prezes Paweł Kościesza
Zakącie 19 A 08-410 Wola Rębkowska

89.

Stowarzyszenie Sportowe „Dream Team Łaskarzew

  1. Propagowanie i organizowanie kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców miasta i gminy Łaskarzew,
  2. Stałe podnoszenie poziomu sportowego swych członków,
  3. udział w lokalnym i ogólnopolskim życiu sportowym.
  4. Kształtowanie u członków Stowarzyszenia patriotyzmu i wysokich walorów moralnych, poczucia godności osobistej, zrozumienia zasad dyscypliny i solidarności oraz potrzeby sumiennego wypełniania obowiązków społecznych i obywatelskich.

Prezes Mariusz Niewczas

ul. Wolska 4; 08-450 Łaskarzew

 

90.

Młodzieżowy Ludowy Klub Sportowy „Piorun” Leszczyny - Garwolin

Krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania Klubu oraz wychowywanie dzieci i młodzież przez kulturę i sport

Prezes Jakub Starzyński

ul. Andersa 84; 08-400 Garwolin

91.

Klub Sportowy „Piorun” Lipówki

  1. Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu,
  2. promocja zdrowia,
  3. organizowanie wypoczynku dzieci i młodzieży

Prezes Andrzej Mikulski

ul. Starówka 27 Lipówki 08-440 Pilawa 

92. Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont"
  1. Propagowanie zdrowego stylu życia, bez nałogów i uzależnień,
  2. Promocja kolarstwa wśród dorosłych i młodzieży, 
  3. Współpraca i wspieranie innych organizacji sportowych, działających w mieście i powiecie garwolińskim
 

 Prezes Tomasz Kocon

ul. Żwirki i Wigury 16 08-400 Garwolin

93. Gminny Garwoliński Klub Sportowy Victus Rębków  
  1. Popularyzacja idei biegania jako najprostszej formy ruchu,
  2. Krzewienie sportu i kultury fizyczne wśród dzieci, młodzieży i   dorosłych,
  3. Propagowanie zdrowego stylu życia, sportu amatorskiego i turystyki sportowej,
  4. Edukacja i zachęcanie do aktywnego trybu życia,
  5. Upowszechnianie sportu i rekreacji wśród osób niepełnosprawnych,
  6. Promowanie gminy Garwolin i regionu garwolińskiego

 Prezes Łukasz Świesiulski

ul. Starowiejska 41 08-410 Rębków

94.  

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews