Gmina Górzno z pucharem Starosty

Utworzono: wtorek, 21, marzec 2017

Turniej Siatkowka 2017

Wielkie emocje, wspaniała rywalizacja i w końcu radość ze zwycięstwa – tak w skrócie można opisać sobotnie zmagania naszych samorządowców w XVII Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego.

Tradycyjny już turniej miał miejsce 18 marca 2017 na hali sportowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Do walki stanęło 6 drużyn reprezentujących Gminy: Garwolin, Górzno, Łaskarzew, Pilawa, Parysów oraz Powiat Garwoliński.

- Tylko dwa zespoły były z liderem swojej Gminy czyli Wójtem. Zawsze obecność włodarza podgrzewa do walki, podnosi na duchu i pokazuje spójność samorządu – komentował Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski.

Jak się okazało, to właśnie drużyna Gminy Górzno, na czele z Wójtem Waldemarem Sabakiem sięgnęła po zwycięstwo, po zaciętym meczu z reprezentacją Gminy Łaskarzew. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Rady Gminy Garwolin, pokonując drużynę Powiatu Garwolińskiego.

- Należy oddać hołd inicjatorowi tego turnieju, dziś już Śp. Adamowi Boguszowi. Chciał w ten sposób jednoczyć, spajać samorządowców z naszego terenu – mówił po turnieju Starosta.
Poprzez sportową rywalizację, towarzyszące jej emocje i chęć zwycięstwa wywiązuje się naprawdę wspaniała atmosfera. To jednoczy samorządowców, a czas spędzony razem, zawsze niesie pozytywne owoce. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa podziękowania za poświęcony czas i obecność na sobotnim turnieju. Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych, równie udanych wystąpień.