Przejdź do treści
image3017.jpg

Sukces uczniów z EKONOMIKA w finale Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego

Utworzono: wtorek, 21, marzec 2017

Sukces Poligrafia 2017

Ponad 800 uczniów z całej Polski przystąpiło do I Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego. 15 marca 2017 r. odbył się wielki finał konkursu. W Zakładzie Technologii Poligraficznych Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej spotkało się 41 finalistów. Wśród nich aż 4 uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie. Jedna z uczennic – Monika Bożek znalazła się w gronie zwycięzców, otrzymując tym samym indeks na studia poligraficzne na Politechnice Warszawskiej.

43 szkoły w roku szkolnym 2016/2017 przystąpiły do pierwszej edycji konkursu. Dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie z Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych konkurs okazał się nie tylko wspaniałą przygodą, ale także otworzył przed nimi drzwi do przyszłej kariery. Monika Bożek, Kornelia Wojtasiewicz, Patrycja Długoszek oraz Patryk Makulec, których opiekunem jest pani Bogusława Bogucka zostali finalistami konkursu. Test finałowy najlepiej rozwiązała Monika Bożek, która już w trzeciej klasie zdobyła indeks wyższej uczelni. Uczennice Kornelia Wojtasiewicz i Patrycja Długoszek za swoje wyniki w konkursie również zostały odznaczone dyplomami oraz nagrodami od sponsorów.

To wielki sukces, dlatego już dziś gratulujemy uczniom wspaniałych osiągnięć. To ogromna radość, że to właśnie uczniowie z powiatu garwolińskiego w konkursach ogólnopolskich znajdują się wśród finalistów, a nawet w ścisłym gronie zwycięzców. Życzymy dalszych sukcesów!

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews