Przejdź do treści

Fotografia – moja pasja, o sukcesie uczennicy z ZSP nr 1 w Garwolinie

Drukuj

Fotopolowy 2017

W szkołach Powiatu Garwolińskiego nie brakuje młodych, zdolnych osób, które rozwijają swoje pasje i talenty. Fotografia to pasja wielu młodych ludzi, którzy zatrzymują na zdjęciach ulotne chwile. W VII edycji konkursu fotograficznego pt. Fotopołowy laureatem została uczennica ZSP nr 1 w Garwolinie.

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy w Siedlcach kolejny raz zorganizował konkurs fotograficzny pt. Fotopołowy, nt. „Mistrz drugiego planu”. W tegorocznej edycji udział wzięło dwóch uczniów Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie: Patryk Rybarczyk i Paulina Odziemczyk. Spośród nadesłanych prac to właśnie fotografia Pauliny zajęła 3 miejsce.

III miejsce Fotopołowy

- Zdjęcie, które wysłałam na konkurs pt. „Mistrz drugiego planu” zostało wykonane w ubiegłym roku, podczas pierwszego reportażu ślubnego – mówiła po ogłoszeniu wyników konkursu Paulina, dla której fotografia od dawna jest wielką pasją. Od trzech lat rozwija ją w szczególny sposób i to z nią wiąże swoją zawodową przyszłość.

Paulina, która w konkursie wygrała wycieczkę do Brukseli, w przyszłości chciałaby mieć swoje prywatne studio fotograficzne. Pobyt za granicą na pewno będzie świetną okazją do rozwijania pasji i przyniesie kolejne wspaniałe fotografie.

Opiekunem konkursu na poziomie szkolnym była Pani Iwona Jończyk. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews