Dzień Bibliotekarza i Bibliotek 2017

Utworzono: wtorek, 09, maj 2017

dzien bibliotekarza i bibliotek 2017

Od samego początku księgozbiorami opiekowali się ludzie znający i ceniący ponad wszystko ich wartość. Piękna historia tej profesji pokazuje, że bibliotekarz to nie tylko zawód, to przede wszystkim wzniosła misja krzewienia kultury czytelniczej wśród społeczeństwa. Dzisiejsze obchody Dnia Bibliotekarza i Bibliotek to okazja by podziękować wszystkim Bibliotekarzom i pracownikom tej instytucji za codzienną działalność na rzecz rozwoju czytelnictwa.

Uroczyste obchody Dnia Bibliotekarza i Bibliotek odbyły się dzisiaj 9 maja o godz. 10:00 w czytelni Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie. Podziękowania za codzienny trud pracy i najserdeczniejsze życzenia złożył wszystkim obecnym i emerytowanym pracownikom bibliotek Starosta Powiatu Garwolińskiego – Marek Chciałowski.

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek wszystkim Bibliotekarzom i pracownikom składamy gratulacje i najserdeczniejsze życzenia satysfakcji ze swojej pracy. Dziękujemy za spełnianie tej zaszczytnej misji upowszechniania czytelnictwa i kultury słowa.