Informacja o posiedzeniu Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 17 maja 2017 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 17 maja 2017 r. (tj. środa) o godz. 15:00 w pokoju Nr 4  w Starostwie Powiatowym w Garwolinie przy ul. Staszica 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad jest następujący:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Komisji.
  2. Informacja z działalności Powiatowego Zespołu Doradców w Garwolinie za rok 2016 i zadaniach na rok 2017.
  3. Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Garwolinie o stanie bezpieczeństwa sanitarno - weterynaryjnego na terenie Powiatu Garwolińskiego za rok 2016.
  4. Informacja o wyniku finansowym za rok 2016 Gospodarstwa Rolnego Sp. z o.o w Miętnem.
  5. Sprawy różne