Informacja o posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 17 maja 2017 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 17 maja 2017 r. tj. (środa) o godz. 16:30 w pokoju Nr 4 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie przy ul. Staszica 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad jest następujący:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Komisji.
  2. Informacja o ocenie pomocy zasobów społecznych Powiatu Garwolińskiego na dzień 31 grudnia 2016 r.
  3. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie za rok 2016.
  4. Informacja Komendanta Powiatowego PSP w Garwolinie o stanie bezpieczeństwa Powiatu Garwolińskiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej za rok 2016.
  5. Sprawy różne