Magnetyzm serc w miętnieńskim dworku

Utworzono: środa, 31, maj 2017

PLAKAT MAGNETYZM SERC

Aleksander Fredro nieodmiennie czaruje kolejne pokolenia i udowadnia, że trafia do odbiorcy. Nauczyciel języka polskiego Jerzy Rusak przygotował ze swoimi uczniami uwspółcześnioną wersję znanej komedii „Śluby panieńskie”. W niedzielny, czerwcowy wieczór na „Dworskiej Scenie Teatralnej“ zaprezentują oni sztukę pt. „Magnetyzm serc”.

Gry, intrygi i manipulacje zamknął hrabia Fredro w kameralną, dworską sztukę, w której młodzi poszukują miłości. To wiecznie aktualna historia o nieporozumieniach i wzajemnych podchodach. To historia o problemie dominacji płci: kto kogo uwodzi, a kto kogo zwodzi? W fabule tworzy się niezły galimatias, ale ostatecznie, jak to w komedii bywa, wszystkie puzzle trafiąją na swoje miejsce.

Wykonanwcy gwarantują ponad godzinę pozytywnych emocji, pogodnego uśmiechu oraz inspirującej, teatralnej przygody.

Organizatorzy wydarzenia: Powiatowe Centrum Kultury i Promocji oraz Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem zapraszają 4 czerwca 2017 (niedziela) na godz. 19.00 do dworku w Miętnem.

Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Garwolińskiego.

Serdecznie zapraszamy!