Informacja o posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Garwolińskiego w dniu 19 czerwca 2017 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 19 czerwca 2017 r. tj. (poniedziałek) o godz. 16:00 w pokoju Nr 4 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie przy ul. Staszica 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad jest następujący:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Komisji.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie uchwalenia „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego Powiatu Garwolińskiego”.
  3. Analiza sprawozdania z przebiegu wykonania budżetu Powiatu Garwolińskiego za rok 2016.
  4. Sprawy różne