XXVIII Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego - 22 czerwca 2017 r.

Utworzono: piątek, 16, czerwiec 2017

Uprzejmie zawiadamiamy o XXVIII Sesji Rady Powiatu Garwolińskiego, która odbędzie się w dniu 22 czerwca 2017 r. o godz. 9.00 (tj. czwartek) w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Garwolinie ul. Staszica 15.

Porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
  2. Sprawozdanie Powiatowego Ośrodka Sportu i Zarządzania Lokalami w Miętnem za rok 2016.
  3. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem za rok 2016.
  4. Informacja o stanie zabezpieczeń przed zagrożeniem powodziowym na terenie Powiatu Garwolińskiego wg. stanu na dzień 9 maja 2017 r.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego Powiatu Garwolińskiego”.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Garwolińskiego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2016 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu Garwolińskiego absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2016 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie za rok 2016.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie nadania statutu Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Garwolinie.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2017.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  12. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  13. Zapytania i interpelacje.
  14. Sprawy różne.