Wyniki Konkursu Filmowego „A TO POWIAT WŁAŚNIE” 2017

Utworzono: środa, 21, czerwiec 2017

Wyniki

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu filmowego „A to powiat właśnie” na film promujący powiat garwoliński organizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem przy współpracy Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

- Dziękuję wszystkim uczestnikom za zainteresowanie oraz udział w tegorocznej edycji konkursu filmowego. Uczestnicy konkursu w swoich filmach pokazali piękno powiatu, ukazali w jaki sposób powiat ich inspiruje do twórczych działań. Filmy zachęcają do wizyty w naszym powiecie i budują wizerunek terenów gdzie warto zamieszkać, inwestować w swój biznes czy spędzić wolny czas – poinformowała dyrektor PCKiP w Miętnem Beata Pasternak.

Jury pod przewodnictwem Starosty Powiatu Garwolińskiego po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi na konkurs filmowy pt. „A to powiat właśnie” postanowiło przyznać:

I MIEJSCE – Tytuł: „Dronem przez Powiat Garwoliński”

Autor: Robert Gałązka – mieszkaniec powiatu garwolińskiego

II MIEJSCE – Tytuł: „Powiat Garwoliński – miejsce, które tętni życiem”

Autorzy: Przemysław Dębek, Szymon Sabat, Mateusz Moch, Nikodem Majewski (opiekun Łukasz Korycki) - uczniowie ZSP nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie

III MIEJSCE – Tytuł: „A kaz tyz ten powiat”

Autor : Jakub Górski – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka. J. Piłsudskiego

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas Powiatowych Dożynek, które odbędą się w tym roku 20 sierpnia w Łaskarzewie ! Laureaci konkursu otrzymają m.in. urządzenia mobilne marki Kruger&Matz, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i podwójne vouchery upoważniające do wstępu na dowolny seans w kinie „Wilga”. Oprócz nagród rzeczowych dla laureatów konkursu, nagrodą będzie również wyświetlenie zwycięskich filmów w garwolińskim kinie przed seansami filmowymi.

- Dziękuję Staroście Powiatu Garwolińskiego oraz Przewodniczącemu Rady Powiatu Garwolińskiego za objęcie patronatem honorowym wydarzenia. Dziękuję współorganizatorom Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Kinu Wilga Garwolin, Partnerom Konkursu Firmie Lechpol i marce Kruger & Matz, a także patronom medialnym wydarzenia – informuje dyrektor PCKiP w Miętnem Beata Pasternak.

KOLEJNA EDYCJA W PRZYSZŁYM ROKU

Jury pod przewodnictwem starosty powiatu garwolińskiego po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi na konkurs filmowy pt. „A to powiat właśnie” postanowiło przyznać:

I MIEJSCE – Tytuł: „Dronem przez Powiat Garwoliński”

Autor: Robert Gałązka – mieszkaniec powiatu garwolińskiego

II MIEJSCE – Tytuł: „Powiat Garwoliński – miejsce, które tętni życiem”

Autorzy: Przemysław Dąbek, Szymon Sabat, Mateusz Moch, Nikodem Majewski (opiekun Łukasz Korycki) - uczniowie ZSP nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie

III MIEJSCE – Tytuł: „A kaz tyz ten powiat”

KOLEJNA EDYCJA W PRZYSZŁYM ROKU

Gratulujemy zarówno laureatom jak i wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu. I zapraszamy już dziś do udziału w kolejnej edycji konkursu filmowego „A to powiat właśnie” 2018 na film promujący powiat garwoliński. - I Ty masz szansę zostać reżyserem zwycięskiego filmu. Już od dziś możesz przygotowywać materiał, filmować miejsca, wydarzenia, ludzi w Powiecie Garwolińskim. Wykorzystaj dobrze ten czas. Trzymamy za Ciebie kciuki ! – dodaje starosta powiatu garwolińskiego Marek Chciałowski.