Kolejna inwestycja w Powiecie Garwolińskim

Utworzono: czwartek, 20, lipiec 2017

podpisanie umowy zelechow 2017

W dniu 19 lipca 2017r w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie została podpisana umowa na modernizację budynku szkoły i warsztatów mechanicznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie. W imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego umowę podpisali Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski oraz Wicestarosta Urszula Zadrożna przy kontrasygnacie Zastępcy Skarbnika Powiatu – Agnieszki Braun.

Wartość szacunkowa zamówienia wg. kosztorysu inwestorskiego 1762.715,09 zł netto.

Zakres zadania obejmuje:

1. Rozbiórkę ścian działowych
  2. Rozbiórkę komina z cegły wys. 15 m.
  3. Wznoszenie nowych ścian działowych
  4. Roboty tynkarskie
  5. Roboty posadzkarskie
  6. Wymiana stolarki i ślusarki wewnętrznej
  7. Roboty gipsowe
  8. Roboty malarskie
  9. Wymiana instalacji elektrycznej
  10. Wymiana i wykonaniu instalacji wodociągowej
  11. Wymiana i wykonanie kanalizacji sanitarnej
  12. Wykonanie instalacji wentylacji

Wykonawcą inwestycji jest firma pn. GAJOWNIK s.c. Gajownik Jerzy, Gajownik Adrian z siedzibą w Krzywdzie. Wykonawca został wyłoniony w trybie przetargu nieograniczonego. Wartość kontraktu wynosi 2.165.450,37 zł brutto.

Oferta firmy GAJOWNIK s.c. Gajownik Jerzy, Gajownik Adrian była najkorzystniejszą ofertą spośród ofert złożonych i niepodlegających odrzuceniu.

W niniejszym postępowaniu przetargowym wpłynęły 2 oferty.

Wprowadzenie i protokolarne przekazanie Wykonawcy terenu robót nastąpi w najbliższych dniach. Zakończenie prac budowlanych zgodnie z podpisaną umową upływa w dniu 28 lutego 2018 r.

„Powiat Garwoliński od wielu lat stawia na kształcenie zawodowe. W 2006/7 zostały pobudowane warsztaty szkolne przy ZS w Miętnem. Rok 2011 i 2012 to modernizacja i doposażenie warsztatów w ZSP nr 2 w Garwolinie. Warsztaty Szkolne w Żelechowie są modernizowane od 2008 r. Sukcesywnie wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, wykonano termomodernizację dachu, ścian, a następnie wykonano modernizację centralnego ogrzewania. Teraz przyszedł czas na gruntowny remont. Łącznie na modernizację warsztatów w Żelechowie w latach 2008 – 2018 wydatkowane zostaną środki w kwocie 3 609 953,69 zł.” – podsumował Starosta Marek Chciałowski podczas podpisywania umów.