Ewa Flaga dalej dyrektorem ZSP Nr 2 w Garwolinie

nominacja zsp2

8 sierpnia br. odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Garwolińskiego, w którym uczestniczyła Pani Ewa Flaga. Dotychczasowa dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego w Garwolinie została wskazana na początku lipca przez komisję konkursową na stanowisko Dyrektora garwolińskiej placówki.

Pani Flaga przedstawiła Zarządowi Powiatu Garwolińskiego zarys funkcjonowania szkoły pod jej kierownictwem. Znając specyfikę szkoły, jej problemy oraz oczekiwania uczniów i nauczycieli dotychczasowa Dyrektor charakteryzowała przed Zarządem swoje plany i koncepcje działania w placówce.

Dalsze podnoszenie jakości kształcenia zawodowego, kontynuowanie szerokiej współpracy z pracodawcami, realizowanie projektów unijnych podnoszących atrakcyjność kształconych zawodów i powodowanie dużej konkurencyjności uczniów szkoły na rynku pracy - to główne zadania, o których mówiła Pani Flaga.

- Jako dyrektor mam zamiar dalej kontynuować działania związane z kształtowaniem odpowiedniej atmosfery w szkole, ze szczególnym uwzględnieniem różnych form aktywności uczniów – mówiła Pani Flaga.

Ponadto pani Dyrektor udzielała odpowiedzi na szereg pytań członków Zarządu dotyczących bieżącej działalności szkoły i wizji na następne lata.

Po przeprowadzonej rozmowie Zarząd Powiatu Garwolińskiego przyjął uchwałę Nr 577/158/2017, mocą której powierzył stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie Pani Ewie Fladze od dnia 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku.

Serdecznie gratulujemy!