Informacja o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego - 23 sierpnia 2017 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 23 sierpnia 2017 r. (środa) o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie w pokoju nr 4 przy ul. Staszica 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji Kultury i Sportu Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad jest następujący:

1. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie wyłączenia Liceum Profilowanego w Garwolinie i Technikum Uzupełniającego dla Dorosłych Nr 1 w Garwolinie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie oraz ich likwidacji.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie wyłączenia Technikum Uzupełniającego dla Dorosłych Nr 2 w Garwolinie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie oraz jego likwidacji.
  3. Opracowanie sprawozdania z działalności komisji za I półrocze 2017 r.
  4. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji.
  5. Sprawy różne.