Nagrody w konkursie filmowym rozdane

Zwyciezcy Film a to powiat

Podczas tegorocznych Dożynek Powiatowych w Łaskarzewie Powiatowe Centrum Kultury i Promocji ogłosiło oficjalnie wyniki konkursu filmowego „A to powiat właśnie” oraz wręczyło nagrody jego zwycięzcom i uczestnikom.

- Dziękuję wszystkim uczestnikom za zainteresowanie oraz udział w tegorocznej edycji konkursu filmowego. Uczestnicy konkursu w swoich filmach pokazali, jak powiat ich inspiruje, czym przyciąga, co sprawia, że czują się tu dobrze. Filmy zachęcają do wizyty w naszym powiecie i budują wizerunek terenów gdzie warto zamieszkać, inwestować w swój biznes czy spędzić wolny czas – powiedział Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski.

Jury po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi na konkurs filmowy pt. „A to powiat właśnie” postanowiło przyznać:

I MIEJSCE – Tytuł: „Dronem przez Powiat Garwoliński”

Autor: Robert Gałązka – mieszkaniec powiatu garwolińskiego

II MIEJSCE – Tytuł: „Powiat Garwoliński – miejsce, które tętni życiem”

Autorzy: Przemysław Dąbek, Szymon Sabat, Mateusz Moch, Nikodem Majewski (opiekun Łukasz Korycki) - uczniowie ZSP nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie

III MIEJSCE – Tytuł: „A kaz tyz ten powiat”

Autor : Jakub Górski – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka. J. Piłsudskiego

W konkursie udział wzięli także: Konrad Wojda, Krystian Klimaszewski, Dominik Siwek, Kamil Celej, Adrian Wryk (opiekunowie Anna i Krzysztof Koźlak).

Laureaci otrzymali urządzenia mobilne marki Kruger&Matz m.in. kamery sportowe, akcesoria - słuchawki dokanałowe, nauszne, gogle vr, ładowarki samochodowe.

Nagrodzone filmy będą wyświetlone w najbliższym czasie przed seansami filmowymi w Kinie Wilga Garwolin.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali także dyplomy i podwójne vouchery do wykorzystania w kinie Garwolin oraz zestawy pocztówek wydane przez starostwo.

- Dziękuję Staroście Powiatu Garwolińskiego oraz Przewodniczącemu Rady Powiatu Garwolińskiego za objęcie patronatem honorowym wydarzenia oraz ufundowanie nagród. Dziękuję za współpracę Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Kinu Wilga Garwolina, partnerom Konkursu Firmie Lechpol, która również ufundowała nagrody marki Kruger & Matz, a także patronom medialnym wydarzenia – informuje dyrektor PCKiP w Miętnem Beata Pasternak.

KOLEJNA EDYCJA W PRZYSZŁYM ROKU

Gratulujemy zarówno laureatom jak i wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu. I zapraszamy już dziś do udziału w kolejnej edycji konkursu filmowego „A to powiat właśnie” 2018 na film promujący powiat garwoliński. - I Ty masz szansę zostać reżyserem zwycięskiego filmu. Już od dziś możesz przygotowywać materiał, filmować miejsca, wydarzenia, ludzi w Powiecie Garwolińskim. Wykorzystaj dobrze ten czas. Trzymamy za Ciebie kciuki ! – zachęcają organizatorzy.