Informacja o posiedzeniu Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego - 29 sierpnia 2017 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 29 sierpnia 2017 r. (wtorek) o godz. 13.00 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie w pokoju nr 4 przy ul. Staszica 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad:

1. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXIV/133/2017 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 24 lutego 2017 r. w sprawie przyjęcia do realizacji Planu inwestycyjnego dla subregionu siedleckiego objętego Obszarem Strategicznej Interwencji problemowym pn.: „Utworzenie Zintegrowanego Wielofunkcyjnego Węzła Wymiany Pasażerskiej w Siedlcach oraz rozbudowa i modernizacja powiązanego z nim układu komunikacyjnego miasta Siedlce i subregionu siedleckiego”, zmienionej uchwałą Nr XXVII/147/2017 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 26 maja 2017 r.
  2. Zapoznanie z informacją Wydziału Geodezji n/t sprzedaży gruntów stanowiących własność Powiatu Garwolińskiego w pobliżu GSAG.
  3. Opracowanie sprawozdania z działalności komisji za I półrocze 2017 r.
  4. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji.
  5. Sprawy różne.