Nauczyciele uzyskali awanse

Nominacje 207

28 sierpnia 2017r. Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Garwolinie Jerzy Duchna uroczyście przekazali sześciu nauczycielom ze szkół, których organem prowadzącym jest powiat garwoliński, akty nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.

Uroczyste ślubowanie nauczycieli, którzy uzyskali awans podczas lipcowego egzaminu odbyło się w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Garwolin, gdzie mieści się Wydział Edukacji. Na spotkaniu obecni byli także dyrektorzy szkół.

- Nauczyciel jest tą osobą, która wpływa na młodzież przez całe życie. Bo co Państwo urobicie w tym wspaniałym materiale jakiem jest uczeń, to pozostaje do końca życia (...). Każdy uczeń jest inny – każdy ma coś cennego w sobie – to rolą Państwa jest znalezienie tych pozytywnych cech i ich eksponowanie – mówił podczas spotkania Starosta.

- Życzę Państwu byście stawali się mistrzami tych młodych ludzi, byście byli wspaniałymi przewodnikami do których uczeń przyjdzie nie tylko po wiedzę i umiejętności, ale także dzielili się swoimi radościami i problemami. Bądźcie Państwo nauczycielem z pasją. Życzę wszystkiego najlepszego w zawodzie nauczycielskim, cieszę się że mogę przekazać akty nadania stopnia awansu nauczyciela mianowanego, życzę dalszych sukcesów.

Starosta Garwoliński Marek Chciałowski

Nominacje z rąk Starosty odebrali: Iwona Tomaszek (SOSW w Przyłęku), Monika Tarczyńska, Jolanta Łysiak (ZSS Nr 1 w Garwolinie), Jolanta Wojtasik (ZSP w Żelechowie) Michał Mikulski (ZSP nr 1 w Garwolinie) oraz Tomasz Ekiert ( ZS Nr 1 w Żelechowie).

Serdecznie gratulujemy!