Selmar Polska z Pucharem Starosty

Turniej Puchar Zelechow

V Turniej Szóstek Piłkarskich o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego za nami. Niedzielne rozgrywki (3 września 2017 r.) w Żelechowie dostarczyły wiele pozytywnych emocji. Sześć drużyn rywalizowało o tytuł najlepszej w powiecie. Zwyciężyła drużyna Selmar Polska z Gończyc.

Tradycyjnie już boisko Orlika w Żelechowie było miejscem, gdzie rozgrywano Turniej Szóstek Piłkarskich. W piątej edycji do walki przystąpiło sześć drużyn reprezentujących nie tylko powiat garwoliński, bowiem pojawiła się także drużyna z Siedlec. Sędzią głównym turnieju był Grzegorz Gardziński.

Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Drużyna zwycięska – Selmar Polska z Gończyc nie przegrała żadnego meczu i zgromadziła łącznie 15 pkt. Drugie i trzecie miejsce miało po 9 pkt i o kolejności decydowała różnica bramek. Ostatecznie na drugim miejscu uplasowała się drużyna TOP Żelechów, a trzecie przypadło drużynie Promil Wola Korycka. Tuż za podium znalazła się drużyna MILLOR Siedlce, a za nią kolejno SB Żelechów i Królewski Team z okolic Dudek.

Albert Bożek z drużyny TOP Żelechów to zawodnik, który zdobył najwięcej bramek i tym samym otrzymał tytuł króla strzelców turnieju. Jakub Michalczyk z drużyny Selmar Polska okazał się najlepszym bramkarzem.

Tym razem pogoda była łaskawsza i turniej, który był już przekładany udało się spokojnie rozegrać. Wspaniała, przyjazna atmosfera z zachowaniem zasad fair-play panowała przez cały turniej rozgrywany pod patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego.

Zwycięzcom, którzy otrzymali Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów. Organizatorom turnieju – animatorom Orlika w Żelechowie – Joannie Włodarczyk i Andrzejowi Głodkowi dziękujemy za przygotowanie rozgrywek i zaangażowanie w krzewienie sportowej rywalizacji wśród mieszkańców powiatu garwolińskiego.