Pan Waldemar Jaroń wyróżniony

Utworzono: piątek, 15, wrzesień 2017

KRP 25

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu Garwolińskiego miała miejsce niecodzienna uroczystość. Już jutro obchodzić będziemy 25 rocznicę powstania naszej lokalnej rozgłośni - Katolickiego Radia Podlasie. Radio to praktycznie od początku funkcjonuje na naszym terenie – początkowo nadajnik umieszczony był w Żelechowie, później przeniesiony do Górzna. Przedstawia rzetelnie informacje z naszego terenu – to radio stąd-nasze radio, w którym usłyszymy o wydarzeniach dziejących się obok nas. Rozgłośnia ma coraz większą liczbę słuchaczy, coraz więcej jest głosów pozytywnych. Od 10 lat na terenie Powiatu Garwolińskiego redaktorem jest Pan Waldemar Jaroń.

- Dziś wspólnie chcielibyśmy podziękować za przekazywanie informacji z naszego terenu, podziękować za to, że jest stale obecny w każdym punkcie życia naszego powiatu. Te informacje są rzetelne i bardzo dobrze przygotowane, wyważone, umiarkowane. Za to chcielibyśmy serdecznie podziękować razem z Panem Przewodniczącym Piotrem Osmólskim i przekazać na ręce Pana Redaktora pamiątkowy ryngraf ze srebrnym herbem powiatu – mówił przed oficjalnym rozpoczęciem sesji Starosta Garwoliński Marek Chciałowski.

Nazwany Nestorem Powiatu Garwolińskiego redaktor Jaroń został nagrodzony brawami.

- Chciałbym podziękować za te 25 lat Katolickiego Radia Podlasie i 10 lat ciągłej pracy w rozgłośni. Milo się współpracuje z Państwem. – powiedział wzruszony redaktor.

Na zakończenie Starosta Garwoliński Marek Chciałowski życzył redaktorowi otrzymania upragnionej nagrody każdego dziennikarza tejże rozgłośni - platynowy mikrofon.

-Mamy nadzieję że nasz redaktor tę nagrodę otrzyma.