Organizacje pozarządowe mogą zgłaszać pisemnie  kandydatów do Komisji Konkursowej  w celu rozpatrzenia ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i sportu, wspieranych przez Powiat Garwoliński w 2011 roku w terminie do  dnia 3 czerwca 2011 roku w sprawie ogłoszenia  otwartego konkursu ofert na realizacje zadań  publicznych przez Powiat Garwoliński w 2011 roku.
Kandydatury  należy składać osobiście, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub za pośrednictwem poczty ( za termin złożenia uważa się wówczas datę stempla pocztowego)  w sekretariacie Starostwa
Powiatowego w Garwolinie, ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin.

DODATKOWYCH  INFORMACJI  UDZIELA:
Elżbieta Woźniak-Sionek