Gawęda o Piłsudskim w garwolińskim Liceum

Plakat Rola Pilsudski

Starosta Powiatu Garwolińskiego serdecznie zaprasza na inaugurację powiatowych obchodów 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Już 5 grudnia 2017 r. (wtorek) w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie oficjalnie rozpoczniemy wielkie patriotyczne obchody upamiętniające 100. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Prof. dr hab. Marian Marek Drozdowski o godz. 11.00 wygłosi Gawędę - „Rola Józefa Piłsudskiego w dziejach Polski”. Spotkanie będzie połączone z promocją najnowszej książki prof. Drozdowskiego pt. „Józef Piłsudski. Naczelnik Państwa Polskiego 14 XI 1918-14 XII 1922”.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu Garwolińskiego do garwolińskiego Liceum!

Prof. dr hab. Marian Marek Drozdowski - ur. w 1932 r. w Łasku, emerytowany profesor IH PAN i Uniwersytetu Opolskiego, historyk, biografista, znawca gospodarczej II RP.