Top Regiony 2018 - razem możemy zwyciężyć!

Utworzono: czwartek, 07, grudzień 2017

Glosuj Kultura

Z satysfakcją informujemy, że po raz kolejny zgłoszone przez nas inicjatywy zostały zakwalifikowane do konkursu TOP Regionu 2018. Osoby które oddadzą swój głos, wezmą udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród.

Największa inwestycja Powiatu Garwolińskiego w ostatnich latach - budowa budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Garwolinie ma szanse uzyskać prestiżowy tytuł TOP Regionu 2018! - czekamy na Państwa głosy!

IMG 0510

Kategoria: Inwestycja roku - pozycja 4. Starostwo Powiatowe: Budowa budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Garwolinie

Pochwalmy się Powiatem GARWOLIŃSKIM ! Okazały budynek Starostwa Powiatowego pomieści wszystkie wydziały i jednostki podległe powiatowi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych interesantów. Wszystkie sprawy będzie można załatwić w jednym miejscu, nie tracąc tak ważnego czasu! Prosimy o Państwa głosy!

Gdzie głosować ?

Ponadto Samorząd Powiatu Garwolińskiego ma jeszcze nominacje:

Klub Milosnikow

Kategoria: Wydarzenie kulturalne - pozycja 11. Garwolin: Klub Miłośników Poezji – powstanie grupy poetyckiej powiatu garwolińskiego

Grafika GSK

pozycja 22. Miętne: Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem – projekt „Garwoliński Sejmik Krajoznawczy”, w ramach którego odbyło się wiele spotkań, konkursów, wycieczek, plenerów, warsztatów

Mityng lekkoatletyczny

Kategoria: Wydarzenie sportowe - pozycja 3. Garwolin: XIII Mityng Lekkoatletyczny Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Garwolińskiego; organizator - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie

glowala lipiec17

Kategoria: Sportowiec roku - pozycja 5. Robert Głowala

Jeden DZIEŃ - jeden GŁOS w danej kategorii

Każdy uczestnik plebiscytu może oddać w ciągu doby 1 głos na wybraną inwestycję, wydarzenie kulturalne oraz sportowca lub wydarzenie sportowe roku 2018. Warunkiem ważności oddanego głosu jest: zaznaczenie właściwego pola i wypełnienie formularza znajdującego się pod listą plebiscytowych propozycji. Aby GŁOS był ważny, osoba głosująca musi podać imię i nazwisko, miejscowość oraz numer telefonu lub adres e-mail. Zgłoszenia niekompletne nie będą brały udziału w losowaniu nagród.

W pierwszym etapie GŁOSUJEMY DO PIĄTKU, 15 GRUDNIA DO GODZ. 12.00.

Organizatorem plebiscytu jest Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl oraz Katolickie Radio Podlasie.

Fot. nr 5 i 6 Żródło: WirtualnyGarwolin.pl