INFORMACJA O DOTACJI Z WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W WARSZAWIE NA OPRACOWANIE PLANÓW URZĄDZENIA LASÓW W 2017 ROKU

Powiat Garwoliński uzyskał w 2017 roku dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w wysokości do 50 % kosztu kwalifikowanego zadania na opracowanie dokumentacji uproszczonych planów urządzenia lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa dla Gminy Trojanów w następujących obrębach: Babice, Budziska, Damianów, Derlatka, Dębówka, Dudki, Elżbietów, Jabłonowiec, Korytnica, Kozice, Kruszyna, Majdan, Mościska, Mroków, Ochodne, Piotrówek, Podebłocie, Prandocin, Ruda, Skruda, Trojanów, Więcków, Wola Korycka Dolna, Wola Korycka Górna, Wola Życka, Żabianka, Życzyn.

Całkowity koszt dokumentacji wyniósł 71 281,91 zł (brutto)Wykonawcą dokumentacji była firma Pan Krzysztof Janczulewicz Urządzanie Lasu i Obiektów Rolno – Leśnych z/s ul. Białostocka 45, 16-020 Czarna Białostocka.Zakończenie prac nastąpiło
30 listopada 2017r.
Pracami były objęte grunty oznaczone w powszechnej ewidencji gruntów, jako las – Ls.