Powiatowy Dzień Seniora 2018

Utworzono: wtorek, 30, styczeń 2018

Powiatowy Dzien Seniora zap

Już w najbliższą środę zapraszamy seniorów z terenu Powiatu Garwolińskiego na Powiatowy Dzień Seniora!

Starosta Powiatu Garwolińskiego przy współudziale Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku Edukator organizuje Powiatowy Dzień Seniora. To wspaniała okazja do integracji środowiska seniorów z naszego regionu, do wspólnej zabawy, uczty dla ducha i ciała…

- Bardzo się cieszę, że na nasze zaproszenie, które przesłaliśmy do stowarzyszeń skupiających seniorów, już tyle osób odpowiedziało pozytywnie. To dla nas radość, widać, że nasz pomysł trafił w dziesiątkę. Spotkanie jest pomyślane jako łącznik pokoleń, z jednej strony młodzież, a obok osoby starsze, bardziej doświadczone, wymiana myśli, wrażeń, aktywności i twórczych pomysłów. Do zobaczenia w środowe popołudnie.

Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski

Uroczystość odbędzie się w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (ul. Nadwodna 1 / sala kinowa) i rozpocznie się o godz. 15.00.

W programie m.in. CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. I. Wyssogoty Zakrzewskiego z Żelechowa, PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE pn. „Śnieżka” w wykonaniu seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Garwolina oraz SPOTKANIE TOWARZYSKIE przygotowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. T. Kościuszki z Garwolina.

Współorganizatorami wydarzenia są także Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Stowarzyszenie „Wspólnota Powiatowa " w Garwolinie.