Pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zajawka Wykleci

Starosta Powiatu Garwolińskiego, Burmistrz Garwolina oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie zapraszają na POWIATOWO-MIEJSKIE obchody Pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.         Garwolin │ 1 marca │ 4 marca │ 2018

Szczegóły na plakacie!

1 marca, w czwartek o godz. 13.00 zapraszamy do Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, gdzie odbędzie się spektakl muzyczny „OJCZYZNY” w wykonaniu Studia Sztuk Scenicznych S3 w Warszawie.

Maciej Łyżwiński, uczeń I LO im. M.J. Piłsudskiego zaprezentuje prelekcję: „ŚWIĘTO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. IDEA, WALKA I DZIEŁO NIEZŁOMNYCH”

4 marca, w niedzielę o godz. 10.00 w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, a po niej delegacje złożą kwiaty pod tablicą UPAMIĘTNIAJĄCĄ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

Serdecznie zapraszamy!

Pamieci Zolnierzy Wykletych