XXXV Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego - 2 marca 2018 r.

Utworzono: poniedziałek, 26, luty 2018

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 2 marca 2018 r. o godz. 13.00 (tj. piątek) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie ul. Mazowiecka 26 (pokój 308, III piętro) odbędzie się XXXV Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
  2. Informacja o wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Garwoliński.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobieranych przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli, specjalności i form kształcenia nauczycieli, na które przeznaczone jest dofinansowanie w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Garwoliński na rok 2018 oraz przyjęcia planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych
    w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Garwoliński.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2018.
  7. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  8. Zapytania i interpelacje.
  9. Sprawy różne.