Siatkarskie emocje wśród samorządowców

Utworzono: środa, 28, luty 2018

Turniej Siatka

Po raz osiemnasty walczyli o puchar starosty w piłce siatkowej radni i samorządowcy z terenu Powiatu Garwolińskiego. Rozgrywki sportowe miały miejsce w ubiegłą sobotę, 24 lutego 2018 r. w nowej hali sportowej w Górznie. Przy wspaniałej atmosferze rywalizowało 7 zespołów.

18 lat temu z inicjatywy Radnego Rady Powiatu Garwolińskiego Śp. Adama Bogusza po raz pierwszy samorządowcy stanęli do sportowych zmagań. Pan Adam wspaniale łączył pracę samorządowca ze sportem, który był jego pasją. Rozgrywki są cały czas kontynuowane, a pamięć o Radnym Powiatowym ciągle żywa.

Mieszane drużyny reprezentowały gminy Łaskarzew, Parysów, Żelechów, Pilawa, Górzno, Garwolin i powiat. Zacięta rywalizacja przy wspaniałym dopingu kibiców dostarczyła mnóstwo pozytywnych emocji. Zabawy nie było końca, bowiem sport uwalnia w każdym człowieku ukryte pokłady radości.

- Te rozgrywki to nie tylko sport, to również wzajemne poznanie, rozmowa, wymiana doświadczeń - mówił podczas rozgrywek Starosta Marek Chciałowski.

Gospodarze okazali się najlepsi, ale przecież w tego typu rozgrywkach zwycięstwo nie jest najważniejsze. Równie ważna jest rozmowa, nawiązywanie znajomości, atmosfera, wspaniały doping i dobry humor.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. Gmina Górzno

2. Gmina Garwolin

3. Gmina Łaskarzew

4. Gmina Parysów

5. Miasto i Gmina Żelechów

6. Starostwo Powiatowe

7. Miasto i Gmina Pilawa

- Na długo zapadną w pamięci osiemnaste zawody. Niech żałują ci co nie przyjechali, dużo stracili.

Starosta Garwoliński Marek Chciałowski