Kolejny turniej samorządowców za nami

Turniej-glowne

3 marca 2018 r hala sportowa w Górznie gościła wspaniałych piłkarzy, w których wcielili się samorządowcy z Powiatu Garwolińskiego. Sobotnie popołudnie upłynęło pod znakiem sportowych emocji i zaciętej rywalizacji, do której stanęło 9 drużyn reprezentujących miasta i gminy naszego powiatu.

O puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego w halowej piłce nożnej rywalizowały drużyny: Starostwa Powiatowego, Gminy Garwolin, Górzno, Parysowa Miastkowa Kościelnego, Sobolewa, Łaskarzewa, Miasta i Gminy Żelechów oraz Pilawy.

Każdy rozegrany mecz budził wielkie emocje, które dodatkowo podgrzewali zebrani na trybunach kibice. Turniej nie był tylko czasem sportowych zmagań, ale przede wszystkim czasem wspólnej zabawy, zacieśniania wzajemnych relacji i rozmów.

Starosta Garwoliński Marek Chciałowski podczas turnieju wspomniał wielkiego inicjatora sportowych zmagań samorządowców – Śp. Adama Bogusza, który chciał w ten sposób jednoczyć samorządowców.

- Po raz 19-sty organizowane rozgrywki w piłkę nożną halową dla samorządów z powiatu garwolińskiego o puchar Starosty.  Pokazują one, że chociaż jest rywalizacja, to przede wszystkim jest wzajemne poznanie, wymiana myśli, rozmowa o trudnych sprawach samorządowych – mówił Starosta.

- Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa podziękowania za poświęcony czas i obecność na sobotnim turnieju. Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych, równie udanych występów - powiedział na zakończenie.

Końcowa klasyfikacja zespołów:

1. Gmina Górzno
2. Miasto i Gmina Pilawa
3. Gmina Parysów
4. Gmina Garwolin
5. Gmina Miastków Kościelny
6. Starostwo Powiatowe
7. Gmina Sobolew
8. Gmina Łaskarzew
9. Miasto i Gmina Żelechów

Najlepszy bramkarz - Piotr Zając, najlepszy strzelec - Andrzej Półtorak, najlepszy zawodnik - Dorota Paziewska.

Fot. WJ