Wyjątkowe spotkanie z wyjątkową malarką

Utworzono: piątek, 09, marzec 2018

Plakat szkola specjalna maly

Już w najbliższą środę, 14 marca 2018 r. o godz. 10.00 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbędzie się spotkanie z wyjątkową malarką – Panią Agnieszką Sapińską. Artystka należąca do Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami VDMFK w Księstwie Liechtenstein poprowadzi niecodzienne warsztaty malarskie, które z pewnością na długo zapadną w pamięci. Od 1998r. aktywnie artystka współpracuje z wydawnictwem „AMUN”.

Spotkaniu towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursów plastycznych szkół specjalnych „Ja i mój wymarzony świat” i „Polska, moja Ojczyzna” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Trzciance pod patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego.

Tego samego dnia o godz. 16.00 zostanie oficjalnie otwarta wystawa malarska p. Agnieszki Sapińskiej, która potrwa do 28 marca 2018r. Towarzyszyć jej będzie wystawa wszystkich prac nadesłanych na konkurs.

Serdeczne zapraszamy!

Organizatorem wydarzenia jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Trzciance

Patronat honorowy Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego.