Wykaz osób którym przyznano tytuł w 2011 roku

24 maja Kapituła przyznająca tytuł „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego”, po raz siódmy wyróżniła tych, którzy swoimi dokonaniami przyczyniają się do nobilitacji Powiatu Garwolińskiego. W wyniku głosowania laureatami tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” w roku 2011 zostały następujące osoby i instytucje:

1. Pan Tadeusz Mikulski w dziedzinie „Działalność samorządowa”. Tytuł nadaje się za wieloletnie kierowanie administracją miejską, działalność na rzecz zaspokajania potrzeb mieszkańców Miasta Garwolin oraz budowanie i popularyzację idei samorządności.
  2. Pan Jerzy Rybicki w dziedzinie „Sport”. Tytuł nadaje się za olbrzymi wkład w rozwój i popularyzację na terenie Powiatu Garwolińskiego badmintona oraz znaczące sukcesy we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.
  3. Pan Henryk Rogala w dziedzinie „Sport”. Tytuł nadaje się za rozwój i popularyzację w latach pięćdziesiątych na terenie Powiatu Garwolińskiego zapasów oraz znaczące sukcesy we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.
  4. Pan Józef Siarkiewicz w dziedzinie „Nauka i oświata”. Tytuł nadaje się za wieloletnią działalność na rzecz edukacji oraz wychowania dzieci i młodzieży.
  5. Pan Zbigniew Gnat - Wieteska w dziedzinie „Nauka i oświata”. Tytuł nadaje się za działalność naukową, krzewienie historii i lokalnego patriotyzmu wśród mieszkańców Powiatu Garwolińskiego.
  6. Pani Maria Kołodziejczyk w dziedzinie „Działalność społeczna”. Tytuł nadaje się za wieloletnią, sumienną pracę społeczną na rzecz emerytowanych nauczycieli Powiatu Garwolińskiego.
  7. Powszechna Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM” w dziedzinie „Rozwój gospodarczy”. Tytuł nadaje się za dbałość i szacunek o klientów oraz za wprowadzanie nowatorskich rozwiązań do polskiego handlu oraz ich upowszechnianie.
  8. Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Miastkowie Kościelnym w dziedzinie „Kultura i sztuka”. Tytuł nadaje się za oprawę muzyczną uroczystości patriotyczno-religijnych i imprez organizowanych przez Powiat Garwoliński oraz promocję powiatu na przeglądach powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich.
  9. Pan Radosław Mitura i Chór Miasta Garwolin w dziedzinie „Kultura i sztuka”. Tytuł nadaje się za promocję muzyki chóralnej w środowisku lokalnym, reprezentowanie Powiatu Garwolińskiego na koncertach, konkursach i festiwalach organizowanych w kraju i zagranicą.