Przejdź do treści

Czterech uczniów z ZSP nr 1 w Garwolinie z indeksami na Politechnikę Warszawską

Drukuj

ZSP1 Poligrafia

W roku szkolnym 2017/18 miała miejsce II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego. Wzięło w niej udział ponad 600 uczniów z całej Polski. 16 uczniów z ZSP nr 1 w Garwolinie zakwalifikowało się do finału konkursu, a czterech z nich zdobyło „indeks” na Politechnikę Warszawską.

Konkurs poligraficzny miał charakter trzyetapowy. Dwa pierwsze etapy odbywały się poprzez Internet za pośrednictwem strony konkursu. Do finału łącznie zakwalifikowało się 46 uczniów z całej Polski z 13 szkół. Aż 16 finalistów stanowili uczniowie z ZSP nr1 CKU w Garwolinie. Byli to: Karol Barański, Monika Bożek, Rafał Rosłaniec, Damian Rżysko, Weronika Szustek, Agnieszka Trzpil, Jakub Witak (uczniowie 4TCPG), Bartłomiej Czupryn, Patrycja Długoszek, Natalia Kot, Paulina Odziemczyk, Damian Żak (uczniowie 3TCPG), Emil Barbarczyk, Natalia Długosz (uczniowie 2 TCPG) oraz Martyna Krzemińska i Michał Siejka (uczniowie 1TGiPC).

Pisemny test finałowy odbył się 15 marca 2018 r. i był zorganizowany przez Zakład Technologii Poligraficznych na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Uczniowie z Garwolina odnieśli na tym etapie ogromny sukces. Patrycja Długoszek, Bartłomiej Czupryn, Agnieszka Trzpil i Monika Bożek jako wyróżnieni finaliści otrzymali z rąk Dziekana Wydziału Inżynierii Produkcji prof. dr hab. inż. Andrzeja Kolasy przysłowiowy „indeks” na studia o specjalności Technologia Poligrafii w Politechnice Warszawskiej. Pozostali uczniowie również zostali obdarowani dyplomami i nagrodami od sponsorów.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie Bogusława Bogucka i Marta Ozóg.

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom konkursu, a szczególnie uczniom, którzy już zagwarantowali sobie miejsce na wyższej uczelni. Osiągnięcia naszych uczniów to najlepsza promocja dla Powiatu Garwolińskiego. Życzymy dalszych sukcesów!

O konkursie czytaj również:

https://www.wip.pw.edu.pl/poligrafia/Aktualnosci/Sukces-II-edycji-Ogolnopolskiego-Konkursu-Poligraficznego-dla-uczniow-szkol-srednich

https://konkurspoligrafia.wip.pw.edu.pl/galeria

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews