INFORMACJA O OGŁOSZENIU PRZETARGU (lokal użytkowy)!

Utworzono: poniedziałek, 28, maj 2018 Opublikowano

Informacja z dnia 21 maja 2018 r. o ogłoszeniu przetargu ustnego nieograniczonego (licytacji ustnej) na najem niewyodrębnionego lokalu użytkowego na „Kiosk spożywczo - przemysłowy”

Zarząd Powiatu Garwolińskiego informuje, że ogłosił przetarg ustny nieograniczony (licytacja ustna), na najem na okres 3 lat, niewyodrębnionego lokalu użytkowego oznaczonego na rzucie kondygnacji numerem 0002 o powierzchni użytkowej 13,66 m², znajdującego się na parterze trzypiętrowego budynku Starostwa Powiatowego w Garwolinie, zlokalizowanego na nieruchomości, oznaczonej jako działki ewidencyjne nr: 3120/2 i 3121/2, przy ul. Mazowieckiej 26 w Garwolinie, dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie prowadzi księgę wieczystą nr SI1G/00064557/4, na „Kiosk spożywczo- przemysłowy” z wyłączeniem sprzedaży: alkoholi, narkotyków, dopalaczy i używek.

Przetarg odbędzie się w dniu 5 lipca 2018 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Garwolinie przy ul. Mazowieckiej 26 w Garwolinie, pokój nr 317, (III piętro).

Pełna treść ogłoszenia o przetargu opublikowana została:

- na stronach internetowych oraz BIP Starostwa Powiatowego w Garwolinie,

- w gazecie Tygodnik Siedlecki.

Ogłoszenie o przetargu wywieszone zostało również na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Garwolinie.

Szczegółowe informacje o przetargu można uzyskać w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Garwolinie przy ul. Mazowieckiej 26, pok. 225.