Przejdź do treści

Zapraszamy na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej

Drukuj

plakat-bieg na główną obrobiony

Fundacja PODAJ DOBRO zaprasza wychowanków od 16. roku życia, pełnoletnich oraz z rodzin zastępczych  na I Ogólnopolski Bieg Przełajowy ”MAM w SOBIE SIŁĘ” na dystansie ok. 6 km.

Impreza ta jest organizowana po raz pierwszy w roku, w którym przypada 100 rocznica Odzyskania Niepodległości Polski. Z tej to okazji organizowany jest PIKNIK PATRIOTYCZNY. Zapraszamy do ośrodka Ruchu Focolari, Trzcianka 82, gm. Wilga.

Zapisy uczestników tylko poprzez arkusz zgłoszeniowy. Warunkiem zatwierdzenia zgłoszenia i wpisanie na listę uczestników jest wpłacenie wpisowego w kwocie 30 zł., którą wychowanek zobowiązany jest zapłacić z własnego kieszonkowego. W przypadku rezygnacji wpisowe nie podlega zwrotowi. Wpisowe należy przesyłać na konto: mBank 68 1140 2017 0000 4902 1214 6199, w tytule przelewu - wpisowe/nazwisko i imię uczestnika, rok urodzenia. Dla zwycięzców przewidziano nagrody: I miejsce -1000 zł, II miejsce - 700 zł, III miejsce - 500 zł, w postaci voucherów z obowiązkiem zrealizowania do 30 listopada 2018 r. Klasyfikacja generalna: kobiety i mężczyźni, 16-17 lat i pełnoletni.

Klasyfikacja drużynowa będzie uwzględniała 3 najlepsze miejsca uczestników biegu z tej samej placówki. Puchary dla najmłodszej uczestniczki i najmłodszego uczestnika postanowił ufundować Prezydent RP Andrzej Duda. Impreza będzie miała patriotyczną oprawę i program dla uczczenia 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. 

Patronat Honorowy: Ministerstwo Sporu i Turystyki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Garwoliński.  Współorganizatorem wydarzenia kulturalnego jest Zarząd Województwa Mazowieckiego.

Serdecznie zapraszamy!

plakat-bieg- cały obrobiony

 

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews