Nasze starostwo – budową roku 2017!

zdjęcie główne

Nowy budynek starostwa, naszą inwestycję marzeń, docenił Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę II stopnia w konkursie: BUDOWA ROKU 2017. O tym, jak duże jest to wyróżnienie świadczy fakt, że do oceny jest powołany sąd konkursowy składający się z wysokiej klasy specjalistów. Członkowie sądu przeprowadzali wizję lokalną, analizowali projekt i dokumentację budowlaną, zapoznawali się z postępowaniem przetargowym i specyfikacją SIWZP. Przy ocenie zgłoszonych obiektów sąd brał pod uwagę: nowoczesne rozwiązania technologiczne, wysoką jakość wykonawstwa robót, dobrą organizację procesu budowlanego, wysoki poziom bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W konkursie są przyznawane nagrody w kilku kategoriach, nasz obiekt został zgłoszony w kategorii: OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.

W dniu 26 czerwca w siedzibie NOT w Warszawie przy ulicy Czackiego odbyła się gala wręczenia nagród. „Odbierając tę nagrodę czuliśmy satysfakcję i dumę, że nasz samorząd, jako jedyny, zdobył tak wielkie wyróżnienie. Grupa niezależnych ekspertów wspaniale doceniła nasze kilkuletnie wysiłki i potwierdziła fakt, że nasz nowy budynek starostwa jest po prostu piękny!”- Marek Chciałowski