XL Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego - 13 września 2018 r.

Utworzono: piątek, 07, wrzesień 2018

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 13 września 2018 r. o godz. 11.00 (tj. czwartek) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie ul. Mazowiecka 26 (pokój 308, III piętro) odbędzie się XL Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego.

Porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołów z poprzednich Sesji.
  2. Informacja Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska Delegatury w Miński Mazowieckim o stanie środowiska.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zasad udzielania i rozmiaru zniżek dla nauczycieli pełniących stanowiska kierownicze, tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli oraz zasad zaliczania do wymiaru godzin poszczególnych zajęć w formie zaocznej i w kształceniu na odległość w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Garwoliński.
  4. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XXXVI/212/2018 Rady Powiatu Garwolińskiego z dnia 23 kwietnia 2018 r. w sprawie określenia zadań realizowanych przez Powiat Garwoliński oraz podziału środków finansowych otrzymanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2018.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu.
  8. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  9. Zapytania i interpelacje.
  10. Sprawy różne.