Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie

Utworzono: piątek, 28, grudzień 2018

Ogłoszenie konkursu    ogloszeniekonkurs.pdf

KLAUZULA INFORMACYJNA

1.   Administratorem Państwa danych jest Starosta Powiatu Garwolińskiego. Adres: Starostwo Powiatowe w Garwolinie, ul. Mazowiecka 26, 08 – 400 Garwolin.

2.    Starosta Powiatu Garwolińskiego wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą Państwo kontaktować się w sprawach ochrony danych osobowych i realizacji swoich praw za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie administratora p. nr 218 (II piętro), tel. (0 – 25) 684 25 21.

3.   Państwa dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania konkursowego na podstawie art. 6 ust.1 lit. c) RODO – przetwarzania jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo Oświatowe oraz rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej.

4.   Państwa dane mogą być udostępnione innym uprawnionym organom administracji publicznej upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

5.    Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania zadań administratora oraz realizacji obowiązku archiwizacyjnego, które wynikają z przepisów prawa.

6.    Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7.   W przypadku realizacji zadań ustawowych podanie danych jest obowiązkowe.