VI Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego - 27 lutego 2019r.

Utworzono: czwartek, 21, luty 2019

Uprzejmie informuję, iz w dniu 27 lutego 2019 r. o godz. 16.00 (tj. środa) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie ul. Mazowiecka 26 (pokój 308, III piętro) odbędzie się VI Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego.

Proponowany porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  2. Sprawozdanie z działalności Powiatowej Społecznej Straży Rybackiej za rok 2018.
  3. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Garwoliński.
  4. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia składu osobowego komisji stałych Rady Powiatu Garwolińskiego.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji samorządowej instytucji kultury – Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargi Prokuratora Rejonowego w Garwolinie na uchwałę Rady Powiatu Garwolińskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i parkowanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu obowiązujących w Powiecie Garwolińskim w 2018 roku.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2019.
  9. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.
  10. Sprawy różne.

Przewodniczący Rady