Przejdź do treści

Warning: copy() [function.copy]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/server860622/ftp/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://garwolin-starostwo.plimages/art_zalaczniki/2019/1-154.jpg) [function.copy]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/server860622/ftp/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

9. rocznica katastrofy pod Smoleńskiem

Drukuj

1-154

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach 9. rocznicy katastrofy rządowego samolotu pod Smoleńskiem.

 

Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki oraz wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Iwona Kurowska zapraszają do wzięcia udziału w obchodach 9. rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem, które odbędą się w środę 10 kwietnia.

Obchody rozpoczną się o godzinie 8.30 złożeniem kwiatów przed pomnikiem poświęconym pamięci 96. Ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem w Górznie.

Na godzinę 17.30 zapraszamy do wzięcia udziału w Eucharystii w Kolegiacie pw. Przemieniania Pańskiego w Garwolinie. Po Mszy Świętej nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem AK na skwerze im. Lecha Kaczyńskiego. W wydarzeniach będzie uczestniczyła wicemarszałek Senatu RP Pani Maria Koc oraz Poseł na Sejm RP Pan Grzegorz Woźniak, którzy zapraszają na otwarte spotkani dla mieszańców Powiatu Garwolińskiego na godzinę 19.00 do „Kawiarenki na górce” w CSiK w Garwolinie.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews