Otwarty Turniej Piłki Plażowej Siatkowej

IMGP3675

5-6 czerwca br. na boisku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie rozegrano Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. Zawody te były jednym z wydarzeń organizowanych corocznie przez PSZS Garwolin dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Garwolińskiego.

Celem imprezy była promocja aktywności fizycznej wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz popularyzacja i umożliwienie rywalizacji drużynom w tej dyscyplinie sportowej.

Przy pięknej, pogodzie do rywalizacji stanęło 13 drużyn z 5 szkół naszego powiatu. Mecze były bardzo zacięte i emocjonujące. Cieszymy się, że mimo rywalizacji, walki o zwycięstwo na boisku wśród drużyn i młodzieży panowało wzajemne wsparcie i kibicowanie.

Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki objął wydarzenie Patronatem Honorowym. W jego imieniu uroczystego wręczenia pucharów, medali i ufundowanych nagród dokonała Urszula Kobielus – radna Rady Powiatu Garwolińskiego oraz dyrektor szkoły i nauczyciele wychowania fizycznego z ZSP w Żelechowie - organizatorzy turnieju.

Uczestnicy mogli startować w drużynach 2 osobowych w kategorii dziewcząt i chłopców:

Poniżej przedstawiamy wyniki z rywalizacji Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Garwolińskiego:

5 czerwca 2019r. – kategoria dziewcząt

1 miejsce drużyna w składzie: Natalia Dębińska, Natalia Jurzysta - LO Żelechów

2 miejsce drużyna w składzie: Izabela Pawłowska, Natalia Przybysz - LO Garwolin

3 miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Gendek, Zuzanna Więckowska - LO Garwolin

4 miejsce drużyna w składzie: Gabriela Lesisz, Patrycja Odziemczyk - LO Żelechów

6 czerwca 2019r. – kategoria chłopców

1 miejsce drużyna w składzie: Szymon Kozicki, Kamil Mikulski - ZSP 2 Garwolin

2 miejsce drużyna w składzie: Sebastian Janiszek, Sebastian Chmielewski - ZSP Żelechów

3 miejsce drużyna w składzie: Miłosz Przybysz, Mateusz Grzywacz - ZSP 2 Garwolin

4 miejsce drużyna w składzie: Daniel Chmielewski, Michał Orowiecki - ZSP Żelechów