X Sesja Rady Powiatu Garwolińskiego - 27 czerwca 2019 r.

Utworzono: środa, 19, czerwiec 2019

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 27 czerwca 2019 r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Garwolinie ul. Mazowiecka 26 (pokój 308, III piętro) odbędzie się posiedzenie X Sesji Rady Powiatu Garwolińskiego.

Planowany porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
  2. Informacja o stanie zabezpieczeń przed zagrożeniem powodziowym na terenie Powiatu Garwolińskiego wg. stanu na dzień 28 maja 2019 r.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie za rok 2018.
  5. Debata nt. raportu o stanie Powiatu Garwolińskiego za rok 2018.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu Garwolińskiego wotum zaufania.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Garwolińskiego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2018 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu Garwolińskiego absolutorium z tytułu wykonania budżetu na 2018 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Garwolińskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Garwolińskiego na rok 2019.
  11. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu Garwolińskiego między Sesjami.