Zasłużony odpoczynek- koniec roku szkolnego 2018/2019

K70 2553

Kolejny rok szkolny właśnie przechodzi do historii. Przed Państwem zasłużony urlop i wakacje. Wierzymy, że to był dla wszystkich dobry rok. Czas, który wszyscy wykorzystali na naukę i rozwój. Za wysiłek, zaangażowanie i pasję serdecznie Wszystkim Państwu dziękujemy i gratulujemy.

Uczniom serdecznie gratulujemy wyników w nauce, osiągnięć w konkursach, olimpiadach i zawodach. Dziękujemy za piękne reprezentowanie i rozsławianie dobrego imienia Powiatu Garwolińskiego w regionie i w kraju. Życzymy Wam kochani wspaniałych i bezpiecznych wakacji - ten letni czas odpoczynku, podróży i przygody jest równie ważny dla Waszego rozwoju jak sprawdziany czy kartkówki. Wracajcie we wrześniu uśmiechnięci i pełni energii, gotowi do podjęcia nowych wyzwań.

Państwu Pedagogom serdecznie dziękujemy za każdą chwilę poświęconą uczniom, za bycie przy nich i wspieranie w trudnych chwilach, za przekazywanie pasji i wiedzy. Ich oceny, sukcesy, osiągnięcia są najlepszym świadectwem Państwa profesjonalizmu.

Wszystkim pracownikom niepedagogicznym dziękujemy za pracę, której nie widać, a bez której żadna szkoła nie mogłaby funkcjonować. Państwo współtworzycie dobrą, życzliwą atmosferę dla całej szkolnej społeczności.

Rodzicom serdecznie gratulujemy każdej pozytywnej oceny Państwa dzieci. Czasem te słabsze oceny kosztowały dużo więcej trudu niż niejedna piątka czy szóstka. Wierzymy, że każdy sukces i mały, i duży będzie krokiem ku dorosłości i dojrzałości Państwa dzieci.

Wszystkim Państwu, całej społeczności szkolnej, życzymy udanego, bezpiecznego odpoczynku.

Z wyrazami szacunku.

Mirosław Walicki