Kolejna dobra wiadomość dla mieszkańców Powiatu Garwolińskiego

Wczoraj Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera ogłosił na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie listę wniosków rekomendowanych do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Starostwo Powiatowe w Garwolinie otrzyma na remonty dróg w powiecie wsparcie z FSD 80 % wartości zadań.

W tym roku Starostwo planuje rozpocząć dwie inwestycje z dofinansowania i kontynuować w następnym roku tj.:

1.Na terenie Gminy Borowie i Miastków Kościelny droga nr 1332W – ciąg drogowy od drogi krajowej nr 76 W m. Wilchta do m. Oziemkówka, długość odcinka 4,4 km, za planowaną kwotę 3.350.000 zł.

2.Gmina Żelechów droga nr. 1330W – dwa odcinki o łącznej długości 768 m., od granicy z powiatem łukowskim za kwotę 1.250.000 zł.