Konkurs Filmowy

Utworzono: piątek, 06, wrzesień 2019

policja

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie, Starostwo Powiatowe w Garwolinie, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Kino Wilga oraz Avon Operations już po raz trzeci organizują konkurs na film profilaktyczny.

Celem konkursu jest pobudzenie wśród uczestników zainteresowania profilaktyka społeczną, a w szczególności tematem bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego (piesi, rowerzyści, użytkownicy hulajnóg, deskorolek, rolek itp.).

Zapraszamy uczniów pod opieką nauczycieli do udziału w konkursie, a następnie w Powiatowym przeglądzie filmów profilaktycznych, który odbędzie się w dniu 13 listopada 2019r. w Kinie Wilga w Garwolinie.

Zadanie uczniów polega na nakręceniu krótkometrażowego filmu profilaktycznego i zgłoszeniu swojego udziału w przedsięwzięciu do dnia 6 listopada 2019r. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach wiekowych (dla uczniów szkół podstawowych - klasy VI-VIII oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych).

Więcej informacji: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wg/